Скоропад Ігор Романович

Лікар-нейрохірург
Образование: У 1999 році здобув Диплом АК№11793651 від 30.06.1999 р. виданий Ужгородським державним університетом за спеціальністю "лікувальна справа"
Освіта

У 1999 році здобув Диплом АК№11793651 від 30.06.1999 р. виданий Ужгородським державним університетом за спеціальністю «лікувальна справа»

Спеціалізація

Нейрохірургія

Категорії та вчені ступеніВища категорія, член Української асоціації нейрохірургів, Української та міжнародної асоціації мініінвазивної хірургії хребта ISMISS, член Української асоціації ендоваскулярної нейрорентгенхірургії.
Досвід роботи, років

32 роки

Відділення медичного центру, де веде прийом

Амбулаторно-поліклінічне відділення №2 (вул. Г.Петрової 2/1)

Курси, сертифікати

Посвідчення №1801 від 04.04.2019 видане Нац. Мед. Академією післідипломної освіти ім. П.Л.Щупика за спеціалізацією «нейрохірургія та неврологія». Посвідчення № 24 від 15.03.2018р. Дійсне (подовжено)   до 15.03.2024р. Видане МОУвійськ.медичним клінічним центром південого регіону за спеціалізацією «нейрохірургія».

Напрям діяльностіНейрохірургія (діагностика та лікування судинної патології головного мозку, хірургія периферичних нервів, стереотаксичні методи діагностики та лікування пухлин головного мозку, ендоскопічні технології у лікуванні дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта)
Інструментальні методи діагностики та лікування, оперативні втручання 

1. Хірургія черепно-мозкової травми, її наслідків та ускладнень (хірургічна санація гематом, контузійних вогнищ, видалення сторонніх тіл з використанням операційного мікроскопа та техніки мікронейрохірургії; краніопластика різних дефектів черепа із застосуванням стереолітографічних ти)

2. Хірургія ушкоджень хребта, спинного мозку та їх последствий.3. Хірургія пухлин головного та спинного мозку використанням нейронавігації та інтраопераційного ендовідеомоніторингу.

4. Стереотаксична біопсія глибинно розташованих новоутворень головного мозку (внутрішньочерепні оперативні втручання з використанням операційного мікроскопа та техніки мікронейрохірургії)5. Хірургія судинних захворювань головного та спинного мозку.

6. Хірургія інсульту.

7. Ендоскопічна хірургія патології хіазмально-селлярної області, захворювань шлуночків (використання розширених ендоскопічних доступів у хірургії утворень основи черепа; ендоскопічна тривентрикулоцистерностомія; ендоскопічне видалення колоїдних кіст 3 шлуночка; ендоскопічна перфорація; ендоскопічна перфорація; стенція при видаленні новоутворень головного мозку та судинної патології, ендоскопічна біопсія новоутворень головного мозку)

8. Хірургія дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта (дискектомія; усунення спондилолістезу, стенозу хребетного каналу з використанням заднього міжтілового сподилодезу (PLIF, TLIF) та фіксації хребта (в т. ч. з використанням мінімально-інвазивної хирургії); пухлин спинного мозку та корінців спинномозкових нервів

9. Мінімально-інвазивна спинальна хірургія: (мікродискектомія — з використанням операційного мікроскопа та ендоскопа; черезшкірна пункційна вертебропластика, кіфопластика сивних» гемангіом і ін.); черезшкірна пункційна транспедикулярна фіксація хребта (застосовується при травмах, дегенеративних захворюваннях та онкології); пункційна механічна часткова нуклеотомія; хронічного болю у спині , невропатичного болю);блокади нервових стовбурів і корінців спинного мозку.

 

Записаться на прием