оториноларинголог Громко Андрей Михайлович

Громко Андрій Михайлович

Лікар-отоларинголог дитячий
Образование: У 2010 році здобув Диплом В№39440797 від 25.06.2010р. Виданий Львівським національним мед. Інститутом ім. Данила Галицького за спеціальністю "Педіатрія"
Освіта

У 2010 році здобув Диплом В№39440797 від 25.06.2010р. Виданий Львівським національним мед. Інститутом ім. Данила Галицького за спеціальністю «Педіатрія»

Спеціалізація

Хірургічна отоларингологія

Категорії та вчені ступені

Лікар-спеціаліст

Досвід роботи, років

23 роки

Відділення медичного центру, де веде прийом

Амбулаторно-поліклінічне відділення №2 (вул. Г.Петрової 2/1)

Курси, сертифікати

Сертифікат № 10785 від 13.03.2023р. дійсний до 13.03.2028р.,видан Національним університетом охор.здоровя України ім. П.Л.Щупика за спеціальністю отоларингологія.Сертифікат №009491 від 23.12.2020р. дійсний до 23.12.2025р.,видан Одеським нац. мед. інститутом за спеціальністю дитяча отоларингологія.

Напрям діяльностіЕндоназальна ендоскопічна хірургія у пацієнтів дитячого віку, хірургічне лікування захворювань рото- та носоглотки.
Інструментальні методи діагностики та лікування, оперативні втручання1. Діагностика захворювань ЛОР-органів у дітей за допомогою відеоендоскопічної техніки (гіпертрофія м’якого піднебіння, викривлення перегородки носа, хронічний риносинусит, аденоїди, хронічний тонзиліт та ін.).

2. Ендоназальна ендоскопічна хірургія: сучасні методи ендоназальної ендоскопічної хірургії, діагностична ендоскопія порожнини носа та навколоносових пазух, операції в порожнині носа та на навколоносових пазухах із застосуванням ендоскопів.

3. Корекція носової перегородки: видалення деформованого хряща та кісткової частини перегородки, септопластика.

4. Ендоскопічна полісинусотомія: функціональна ендоскопічна ринохірургія при лікуванні ряду хронічних захворювань приносових пазух, таких як поліпозних, поліпозно-гнійних синуситів, кіст і т.д.

5. Консервативне та оперативне лікування запальних захворювань носа та приносових пазух будь-якої локалізації.

6. Тонзилектомія (видалення піднебінних мигдаликів) під місцевою та загальною анестезією при декомпенсованій формі хронічного тонзиліту.

7. Хірургічне лікування паратонзилярного абсцесу (розтин та дренування паратонзилярного абсцесу).

8. Видалення аденоїдів 2-3 ступеня (аденотомія) з використанням сучасної техніки (шейверної системи та ендовідеоскопічної стійки) під загальною анестезією в умовах ШВЛ.

Записаться на прием